Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
4 posty 45 komentarzy

Lemański

Lemański - "Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”

Moje komentarze

 • Autor
  Mam w pamięci obraz tysięcy jeńców wojennych prowadzonych przez garstkę żołnierzy niemieckich. Popychanych, bitych, zaganianych jak bydło do obozów koncentracyjnych. Obraz jeńców ustawiających się kolejno przed dołami śmierci. Oczekujących na strzał.
  Widząc to, zastanawiałem się- dlaczego nie uciekają? czemu nie próbują walczyć? Przecież mają tak dużą przewagę, ktoś na pewno przeżyje.

  Dlaczego wtedy się nie udało? I dlaczego nie uda się to dziś?

  Ponieważ brak przywództwa, struktur, organizacji, uniemożliwia koordynowanie działań tak wielkiej grupy "stada".

  O to by, nasz naród pozostał bez "głowy" nazi zaborcy dbają nieustanie od wielu lat. Prowokując powstania, strajki, likwidując potencjalnych przywódców. Tworząc fałszywe stowarzyszenia, partie polityczne. Inwigilując portale, blogi, maile, telefony.
  Boją się jak Herod tego że nadejdzie dzień gdy zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze Ziemi.
  NARADA "...Prawdziwym problemem są własnie ci dobrzy ludzie.
 • @Zawisza Niebieski 14:24:21
  Ukrytą agendą Fałszywego Proroka będzie przesuwać się krok po kroku, ale zawsze w dwóch kierunkach jednocześnie (w kierunku zdającym się respektować nauczanie Kościoła oraz w kierunku zmiany dla pozornie ważnego powodu), tak, że zmiany, które nastąpią będą wystarczająco niewielkie i wierni nie będą wystarczająco pobudzeni i zaniepokojeni by widzieć poza pozorną dobrą wolą papieża. Jako takie będzie to zbyt trudne by zebrać jasną defensywę by go zatrzymać. Na zasadzie małych prawie niedostrzegalnych kroczków – za pomocą czego aktualizacja nauczania Kościoła staje się unowocześnianiem, staje się rzeczywistą zmianą, staje się herezją – z progresją, która jest tak przebiegła, że staje się nie do zatrzymania, i to w taki sposób, że jest jeszcze broniona przez wiernych, którzy nie są świadomi oszustwa i agendy, która rozwija się z powodu swojej stopniowej natury i podwójnej mowy, która ją otacza.
  Papież zmieni Modlitwę Pańską?
 • @Zawisza Niebieski 12:18:03
  Zmień jeszcze Amen na hali satan i będziesz miał prawidłowy przekaz. :)
  Papież zmieni Modlitwę Pańską?
 • @Lemański 09:19:32
  Została usunięta prośbą do Boga o ochronę przed złem?
  Nie widzicie tego?
  Papież zmieni Modlitwę Pańską?
 • Ale zbaw nas ode złego. Amen
  ALE ZBAW NAS ODE ZŁEGO. ODE ZŁEGO!
  O to prosimy naszego Ojca.
  Papież zmieni Modlitwę Pańską?
 • Jeszcze wiele zagadek czeka na odkrycie i wyjaśnienie
  Fascynujące jak wiele do odkrycia przed nami. Bardzo ciekawie wypowiada się w tej sprawie dr Franciszek Zalewski. Uważa że na tych ziemiach istniała cywilizacja o wiele lat wcześniej niż jest to oficjalnie głoszone.

  Nieznane dzieje Polski:
  https://youtu.be/QGBSgwmsEjM
  Polska starożytna, słowiańscy królowie Lechii
 • @Bara-bar 01:42:48
  Dalsza dyskusja nie ma sensu. Uważaj na siebie bo brak wyobraźni zabija. Życzę udanych wakacji.
  Smoleńska „teoria inscenizacji” -kanapowe teorie spiskowe
 • @Bara-bar 00:12:02
  Rodziny ofiar?! Co wy piszecie? Zabili wam prezydenta, ministrów, generałów WP I wielu innych ważnych urzędników państwowych. W CZASACH POKOJU. Plują nam w twarz zamiatając sprawę pod dywan. PiS jak i PO srają na nasz kraj, podcierają d@$e naszą flagą a dla Was są to gierki polityczne? G obchodzi mnie co czują rodziny ofiar bo co to ma do rzeczy? Odjebali nam "elite" i ktoś za to musi ponieść karę. Nawt jeśli to wypadek to winni muszą być osądzeni! Czy wy nie macie szacunku dla Polski? Dla Siebie?
  Igrzysk i chleba to się dla Was liczy? Ludzie bez honoru.
  Smoleńska „teoria inscenizacji” -kanapowe teorie spiskowe
 • @Zawisza Niebieski 22:01:13
  Nie mamy dostępu do akt sprawy i jedyne co możemy robić to snuć różne teorie i hipotezy.
  Skąd pewność że ta niby nonszalancja nie jest częścią narracji. Łatwo to łyknąć.
  Za dużo w tej sprawie niejasności i przypadków.
  Smoleńska „teoria inscenizacji” -kanapowe teorie spiskowe
 • @Autor
  Łatwiejsza jest dla was do przyjęcia teoria, że dwóch prezydentów, ministrowie, generałowie NATO, goście honorowi i wielu innych ważnych urzędników państwowych. Wsiadło do jednego samolotu o bliżej nieokreślonej godzinie. [Jaki dokument potwierdza wylot o 7:27?]
  Jednak nikt tego historycznego wydarzenia nie udokumentował bo dziennikarze nie czekali na prezydenta, polecieli wcześniej. Innym samolotem niż zakładano bo akurat ten się skiepścił. Dobrze że obok stał niepotrzebny nikomu JAK [niech się świta gniecie w tutce a co?] Normalka.
  Z nagraniem które ma być dowodem na wylot delegacji jest mały problem. Nie widać na nim delegatów, nie ma daty i godziny, dodana została nastrojowa ścieżka dźwiękowa i nie jest to ciągły zapis tylko posklejane pojedyncze klatki. Też normalka?
  Następnie Raduś S. dzwoni o 8:45 [4min po godzinie zero] do Centrum Operacyjnego i pyta czy samolot już się rozbił. Niestety odpowiedzi nie uzyskał bo w CO o niczym jeszcze nie wiedzą. Nasz bystrzak jest świetnie poinformowany, może agent SB Tomasz Turkowski zdał mu raport z wykonania zadania?
  Z relacji Kazimierza Sz., kierowcy samochodu ewakuacyjnego, wynika, że około godziny 14.00 trzech funkcjonariuszy BOR (Cezary K., Andrzej R. oraz Krzysztof P.) i trzech pracowników ambasady weszło na wrakowisko. O 14:00?! jednym słowem G widzieli.
  Co do samolotu to na pewno wyróżniała go kabina pilotów, naszpikowana amerykańskim sprzętem. Jednak zakopała się tak głęboko w ziemię że nikt jej jeszcze nie odnalazł. Zdarza się.
  - W Rosji była nasza druga tutka która przechodziła remont.
  - Na zdjęciach satelitarnych z 8 kwietnia widać białe plamy w miejscu gdzie później znajdował się wrak.
  - 10-tego w Smoleńsku, w rejonie Pokrowki, furgonetka taxi zderzyła się z samochodem kolumny szefa MCzS, Szojgu. Jak mówią, wszyscy pasażerowie (22 szt.) furgonetki zginęli.
  Co łączy te wydarzenia Watsonie?
  Co do współpracy państw, moim zdaniem wystarczyło wspólne działanie agentów z Polski i Rosji przy zgodzie i wiedzy USA. Już nie róbcie z nich takich idiotów co to prostego zamachu nie potrafią przeprowadzić. Dlaczego akurat w Rosji? Bo Rosja jest gwarantem, że sprawa nigdy nie zostanie wyjaśniona. Ile lat ukrywano Katyń, a wszyscy dobrze wiedzieli co tam się stało.
  Jeśli chodzi o motywy to raczej nie chodziło o Lecha, ale jak inaczej zebrać taką śmietankę w jednym miejscu i czasie.
  Pozostaje sprawa piątkowych samobójstw ludzi którzy mieli jakąś wiedzę o tamtych wydarzeniach.
  Pewnie nie mogli się pogodzić z oficjalną wersją wydarzeń i dlatego postanowili odebrać sobie życie.

  Na zakończenie, pragnę poinformować, że jestem zdrowy i nie mam myśli samobójczych.
  Smoleńska „teoria inscenizacji” -kanapowe teorie spiskowe
 • Dariusz Pitaś
  Czekaj, czekaj Dariusz Pitaś czy to nie ten oszust, z kryminalną przeszłością? Ładnymi to ludźmi Pan Paweł się otacza. Kukiz15 to kolejny wał Pitasia, tylu ludzi w bambuko zrobili. Teraz sobie śpiewają "a ty całuj mnie...w d*!?e".
  List otwarty do Pawła Kukiza - Janusz Sanocki
 • @Fatamorgan 18:01:49
  Pisząc "zakuty łbie" odnosiłem się do zdjecia profilowego Pana Zawiszy na którym widać woja w zbroi.
  Fakt jestem bardzo cięty i zgryzliwy, nie owijam w bawełnę. Tak już mam i basta.
  Pan pewnie przyzwyczajony do tych pustych grzeczności z za oceanu. Gdzie wszyscy są tacy mili i czują się fine thank you.
  Zawisza to hardy człek i myślę że moje uwagi spływają po nim jak deszczyk po jego zakutym w szyszak... majestacie mecenasa- now its ok?

  Wracając do wątku uważam że smoleńsk jest tylko jedną z wielu spraw które POPiS beszczelnie zamiata pod dywan. Pociesza mnie myśl, że kiedyś ta czara goryczy w końcu się przeleję, a wtedy słowa się spełnią i zobaczymy ulice przystrojone w zdrajców wiszących na drzewach.
  Między miesięcznicą a odwiedzinami na Wawelu
 • @Zawisza Niebieski 08:54:02
  PiS i PO jak dwie strony tego samego medalu. Poprostu SHOW must go on. Świat ma więcej kolorów niż nam się to przedstawia. Ściągnij hełm bo przysłanie Ci rzeczywistość kolego. Miłego dnia.
  Między miesięcznicą a odwiedzinami na Wawelu
 • @Zawisza Niebieski 21:38:54
  Zakuty łbie, twoje "analizy" świadczą właśnie o braku logicznego myślenia. Na tych sfingowanych nagraniach brakuje tego co najistotniejsze, czyli daty i godziny wylotu, oraz liczby delegatów.
  Na jakiej podstawie twierdzisz że jest to DOWÓD wylotu do smoleńska?
  PiS i PO to jedna banda są jak dobry i zły glina. Zmieniają się tylko w zależności od nastrojów społecznych.
  Linia podziału jest zupełnie inna.
  Między miesięcznicą a odwiedzinami na Wawelu
 • The SHOW must go on
  Prawda jest taka, że przez 7 lat nie pokazano żadnych dowodów na wylot CAŁEJ delegacji z Warszawy jednym samolotem. Powinni przedstawić dokumenty, zapisy z urządzeń, zdjęcia potwierdzające dokładną godzinę wylotu. To wszystko jest tu na miejscu w Warszawie.
  MON odsłania tajniki manipulacji prezentując fałszywe nagrania z monitoringu na Okęciu.
  PiS czy PO nie ma znaczenia, poprostu
  THE SHOW MUST TO ON
  Czy PiS dosięgnął dna manipulując Polakami i Smoleńskiem?
 • @Lemański 08:50:18
  W świetle prawa taki lot nie mógł się nawet odbyć. Jeśli się odbył to znaczy że prawo zostało złamane już w Polsce. Pytanie jest kto za tym stoi? Dlaczego nie zostały postawione zarzuty osobą odpowiedzialnym?
  Dlatego twierdzę że przyczyny katastrofy są w Polsce. W Rosji oglądamy tylko skutki złamania prawa.
  Nawet gdyby samolot został strącony ruskim pociskiem to i tak oznaczałoby to że ktoś pomimo zagrożenia zezwolił na lot bez odpowiedniego zabezpieczenia.
  Poszło: II i III Tajemnica Smoleńska nie są już tajemnicami
 • @Ziut 08:22:21
  Bo tylko Rosja daje gwarancję dożywotniego ukrycia prawdy. Wystarczy kreować narrację o złych rosjanach.
  Symbolika wydarzeń, 70 rocznica mordu Katyńskiego i znowu strzelają do naszych. Naród głupi wszystko kupi.
  Gdzie są osoby odpowiedzialne za nadzorowanie lotu o statusie HEAD, nagrania, nasłuchy. Dlaczego nie ma autentycznych zapisów z monitoringu, kto za to odpowiada? Kto zezwolił na wylot wszystkich jednym samolotem? Kto to przygotował? Kto zezwolił na łamanie wszelkich procedur?
  Poszło: II i III Tajemnica Smoleńska nie są już tajemnicami
 • @Ziut 07:35:03
  Proszę mi wybaczyć ale źle Pana zrozumiałem. Dla mnie każde grzebanie i szukanie dowodów na Smoleńskiej ziemi, jest uciekaniem od prawdy. Bo jak można analizować cokolwiek z tamtego miejsca. Skoro tak wiele wskazuje na przygotowaną wcześniej inscenizacje. Macierewicz który opiera swoje wybuchowe sensację na ruskich czarnych skrzynkach wpisuje się w tą narrację.
  Pana analizy to tylko potwierdzają.
  Poszło: II i III Tajemnica Smoleńska nie są już tajemnicami
 • Autor
  Z tym twierdzeniem zgodzę się z Panem w 100%
  Czas i miejsce katastrofy zostały zmanipulowane.
  Pozostaje do ustalenia co tak naprawdę się stało.

  Rządy PO jak i PIS w pełnej świadomości czynu ukrywają tę informację przed swoim suwerenem. Wszystkie potrzebne do ustalenia dowody znajdują się cały czas w Warszawie.
  Poszło: II i III Tajemnica Smoleńska nie są już tajemnicami
 • @Ziut 22:39:48
  WYLICZENIA TO NIE BZDURY / PROSZĘ PRZEDSTAWIĆ SWOJEGO ŚWIADKA

  Mało jeszcze Panu piątkowych samobójstw ludzi którzy mogli powiedzieć coś więcej w tej sprawie?
  Poza czasem zmanipulowali też miejsce katastrofy: SENSACJA

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031