Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
6 postów 44 komentarze

Lemański

Lemański - "Naród, który nie szanuje swej przeszłości, nie zasługuje na szacunek teraźniejszości i nie ma prawa do przyszłości”

O barwach narodowych i mieszaniu się kolorów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

W związku z wszechobecną propagandą przedstawioną w mass-mediach. Na temat “nachodźców” i ich wpływu na zmiany w Europie. Postanowiłem wytłumaczyć definicję Narodu w sposób zrozumiały dla każdego nawet dla dziecka.

W swoim wywodzie zastosuję porównanie narodów do palety kolorów.

 

Każdy kolor w palecie jest zdefiniowany jednoznacznie. Przez mieszankę R(red),G(green),B(blue). Po wymieszaniu ich w odpowiednich ilościach otrzymamy zawszę tą samą barwę. Jest to niezmienne jak liczba Pi czy wzór na obwód kwadratu.

Przez wymieszanie R(red) i G(green) zawsze otrzymamy Y(yellow) itd.

A teraz jak to się ma do narodów? Na wstępie krótko z Wikipedii czym jest naród.

 

“Naród – wspólnota o podłożuetnicznym, gospodarczym, politycznym, społecznym i kulturowym wytworzona w procesie dziejowym, przejawiająca się w świadomości swych członków.”

 

Jak widzimy z definicji na naród składa się wiele czynników (barw). Jednoznacznie go określających. Jeśli założymy że naród np. Francja jest odpowiednikiem koloru niebieskiego.

(podłoże etniczne + gospodarka + polityka + społeczność + kultura + czas = naród [niebieski])

To czy dodając do niego inne kolory (narody) np. czarny- Syria, brązowy- Afganistan, zielony- Pakistan (inną kulturę, inne społeczności, itd.) otrzymamy nadal kolor niebieski?

Wystarczy tylko trochę czasu żeby kolory się wymieszały tworząc inny. NOWY NARÓD.

Czyli jeśli przywódcy narodów świadomie przyjmują imigrantów na czas nieokreślony bez żadnej kontroli i zasad przebywania. Skazują własny naród na zagładę. Inaczej mówiąc są zdrajcami własnego narodu. Mieszanie już się rozpoczęło, a kto tego nie widzi jest ignorantem.

 

Teraz zagadka - Jak te założenie ma się do naszego Narodu? Jakiego koloru jest Polska?

 

U władzy, od czasów powojennych do teraz, zasiadają czerwoni- żydzi, różnego rodzaju agendy i zwykli złodzieje. Nasi okupanci poprzebierali się w nasze barwy. Jak wilki w owcze skóry. Stąd Bolki, Tuski i inne TWsie. Ich przebrania przez te lata modyfikacji stały się prawie doskonałe. Jednak proszę pamiętać że to tylko przebrania. Ich interes nie jest i nigdy nie będzie naszym. Żyd nigdy nie będzie Polakiem bo jego barwy składowe nie są tożsame.

 

Jednak w naszym Narodzie drzemie wielka siła. Ponieważ cenimy sobie pamięć o naszej barwie, (historii, tradycji, kulturze, itd.). Dlatego Polska nie zginie póki my żyjemy. Stąd te wszystkie powstania, strajki i demonstracje. Mamy w sobie dumę i honor dawnych Lechitów= Panów.

 

Dlatego potrzebne jest nam CAŁKOWITE ROZLICZENIE. Ujawnienie i usunięcie wszystkich wilków, odebranie im i ich rodzinom zagrabionego przez lata majątku. Uznanie decyzji i zobowiązań władz od roku 1945 za nielegalne i bezprawne. Napisanie na nowo konstytucji i zmiana organizacji wyborczej.

Zabranie starym dziadkom emerytury i pośmiertne odebranie dwóm generałom tytułów to kpina z Narodu, a nie rozliczenie przeszłości. Nie dajmy się po raz kolejny oszukać wilkom.

"Nasz naród jak lawa

Z wierzchu zimna i twarda, sucha i plugawa

Lecz wewnętrznego ognia sto lat nie wyziębi

Plwajmy na tę skorupę i zstąpmy do głębi..."

KOMENTARZE

 • 5*****
  Witam!
  Bardzo ważny temat. Ale lata nadopiekuńczości zostawiły swoje piętno.
  Teraz ludzie się przyzwyczaili żyć w kolorze szarym, czarnym, lub białym.
  Barwy narodowe to kod zapisany w energii częstotliwości barw kolorów.
  Damy radę!
  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031