Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
8 postów 80 komentarzy

SARS COV-2 = SVARs CO2

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy pandemia SARS COV-2 miała na celu wymodelowanie wpływu emisji CO2 na środowisko naturalne?

Masonii bardzo często lubią się chwalić soimi działaniami, podpisując swoje czyny w dość specyficzny sposób. Mając to na uwadze przeanalizowałem  nazwę wirusa SARS COV-2 i doszedłem do ciekawych wniosków.

  Anagram SARS COV-2 to SVARs CO2. 

 

Kiedy z przestawiania liter wyszło mi CO2 wiedziałem już że nazwa wirusa nie jest przypadkowa. Proszę zwrócić uwagę że globalny reset zawsze jest łączony z ochroną środowiska. Po chwili z pozostałych liter ułożyłem słowo SVARS. Zacząłem szukać znaczenia tego słowa i dokopałem się do tego:

Vector autoregression (VAR) na wikipedii możemy przeczytać że:

Autoregresja wektorowa (VAR) to model statystyczny używany do uchwycenia relacji między wieloma wielkościami, które zmieniają się w czasie. VAR to rodzaj stochastycznego modelu procesu. Modele VAR uogólniają model autoregresji z jedną zmienną (jednowymiarową), umożliwiając wielowymiarowe szeregi czasowe. Modele VAR są często wykorzystywane w ekonomii i naukach przyrodniczych.

Czytajac dalej S VAR to 

 Strukturalny VAR z opóźnieniami p (czasami w skrócie SVAR)

Czym to się różni?

Modeleele var wyjaśniają zmienne endogeniczne wyłącznie własną historią, z wyjątkiem deterministycznych regresorów.  w przeciwieństwie do tego, strukturalne modele wektorowej autoregresji (SVAR) pozwalają na wyraźne modelowanie współczesnej współzależności między zmiennymi po lewej stronie.

Okej, wiedząc już że SVAR/SVARs nie jest przypadkowym zlepkiem liter szukałem co łączy model statystyczny z emisją dwutlenku węgla CO2. Natrafiłem na ciekawy artykuł z którego mniej więcej zrozumiałem że pandemia COVID19 i wprowadzone przez nią  CZASOWE obostrzenia (zamknięcie ruchy lotniczego, ograniczenie przemieszczania i spowolnienie gospodarki) pozwoliły wymodelować wpływ emisji CO2 na środowisko.

Link do artykułu:

https://link.springer.com/article/10.1007/s10668-021-01324-0

 

Do takiej analizy potrzebowali zatrzymać gospodarkę na określony czas. By porównać parametry. Structural shocks. 

 

Jeśli ta teoria jest prawdziwa znaczyło by to że ich działanie było przemyślane. Potraktowali ludzi z zimną krwią, czysto statystycznie. Zachowali się jak bezduszne roboty.

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Dobra analiza
  Przyznaję,że kiedy się zastanawiałam nad nakazem noszenia masek na powietrzu, pomyślałam o szalonych ekologach. To wyjątkowo perfidne,bo potraktowali nas gorzej niż bydło.To wiele mówi o twórcach "pandemii".
  Oczywiście 5!
 • @Asgard 20:46:39
  Dokładnie, wychodzi na to że jednym z powodów pandemii było maksymalne zredukowanie na całej Ziemi emisji CO2 w określonym czasie w celu sprawdzenia jak szybko natura zacznie się odradzać.
  Najpierw zaczęto w Chinach najbardziej uprzemysłowionym kraju świata, później Bergamo Włochy gdzie mamy zakłady przemysłu cementowego, elektrotechnicznego, chem., metal., skórz., meblarskiego, huta żelaza; węzeł kol. i drogowy; ośr. turystyczne. Teraz Indie najbrudniejsze miejsce świata. W Polsce gdzie było najgorzej? Na Śląsku oczywiście!
  To nie może być przypadek. Niesamowite prawda?

  Czy rozumiecie powagę tego odkrycia?
 • Tylko...
  ...małe sekrety muszą być strzeżone. Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.
 • ...
  To wszystko to jest obłęd.
  CO2 nie jest gazem cieplarnianym! To jest takie samo kłamstwo jak freon w lodówkach w latach '80ych mający powiększać dziurę ozonową, itp. Wedy ta "dziura" powiększała się tak szybko, że do roku 2000 Słońce miało spalić całe życie na Ziemi.
  Jak już hałaciarze zarobili na "dziurze ozonowej" to pojawił się nowy "zabójca" - dwutlenek węgla"...

  Jedyne co się dzieje naprawdę to globalne LUDOBÓJSTWO!

  https://1.bp.blogspot.com/-fROqxtrf4Jo/X-jvjN-sjsI/AAAAAAAA_us/hBl0xHT7nZ480uLduceHpnVLftZIDx-YQCLcBGAsYHQ/s1207/Szczepionka.jpg
 • @Kmieć 10:21:38
  Mówiłem, że w lockdownach od początku chodziło o CO2 na punkcie którego gady mają hopla, bo nie tolerują stężeń naturalnych dla ziemskich organizmów? Proszę gady zaczynają już przebąkiwać coś o "klimatycznych lockdownach"

  www.youtube.com/watch?v=gD9JulHePh8
  Co za pytanie skąd aż tyle metanu? A z pierdzenia przecież. Odpowiedź jest prosta. Ludzie mają już przyspawane maski do twarzy i zaczęli oddychać dupami. No i żadna kwarantanna nie oczyściła atmosfery z dwutlenku, bo dwutlenek spożyły rośliny, i wcale nie ma go za dużo lecz za mało...a im więcej roślin tym więcej tlenu dla ludzi a walka z dwutlenkiem to walka z ludzkością - jakieś pogrobowce hitlerowskie pragną nas wytępić a z niedobitków zrobić krasnoludków...Globalne ocieplenie to ściema podobna do cow-ID. Walka z rzekomym globalnym ociepleniem odbywa się głównie na kontach najbogatszych ocieplaczy klimatu podobnie jak walka z cow-ID toczy się na kontach koncernów para-farmaceutycznych. Więcej metanu? To do roboty trzeba się wziąć zamiast trawić i wydalać przed telewizorami.
 • @Kmieć 10:21:38
  Eksperci przewidują globalną politykę jednego dziecka i pandemie by rozwiązać problem przeludnienia.
  http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/eksperci_przewiduja,p710780813
  ONZ wzywa by w odpowiedzi na zmiany klimatu przeprowadzić depopulację Ziemi.
  http://www.prisonplanet.pl/polityka/onz_wzywa_by_w_odpowiedzi,p618274101
  To brzmi jak żart, jednak jak wynika z wcześniejszych artykułów Erhlich jest bardzo blisko brytyjskiej rodziny królewskiej i pewnie w ich imieniu mówi to co oni by chętnie zrobili. Tylko co tu zrobić żeby dobić do 1 miliarda? Pozostaje ultrapandemia i 3 wojna światowa, tylko że neutronowa i potem sterylizacja wszystkiego co przeżyje. Niech ci pseudo naukowcy pójdą pierwsi na eutanazję , wtedy uwierzę w ich dobre intencje. Tymczasem pierwsi powinni być aresztowani, wraz z całą wierchuszką Nowego Porządku Świata, razem z przygłupem z microsoftu.Ten zdaje się dużo wie na temat COVID 19. Hitler, Stalin, Pol Pot są na zachodzie uważani za wcielenie zła. Tymczasem oni odpowiadają za jakieś nędzne 100mln ofiar. Tzw.\"Naukowcy\", czy raczej plutokratyczna jelita światowa chce 6.5mld ofiar. Media(należące do tej jelity) milczą.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031